WITAMY CIĘ WIOSNO!

Puk, puk … chodźcie dzieci
na wiosny spotkanie.

W karnawale

5 lutego odbyły się klasowe bale karnawałowe . Tego dnia nasza sala lekcyjna wypełniła się balonami i serpentynami. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Bal rozpoczęliśmy od pokazu mody następnie rozwiązywaliśmy zagadki, poznaliśmy karnawałowe przysłowia oraz tańczyliśmy przy dźwiękach ulubionych przebojów.

Sukcesy

Nina i Ignacy sprawili  nam dużo radości.  Nina zajmując  II miejsce w 43 Konkursie Recytatorskim ,, Warszawska Syrenka” – etap dzielnicowy. Natomiast  Ignacy zajmując I miejsce w Konkursie Plastycznym ,, Woda – cenny dar” – organizatorem tego konkursu była nasza szkolna świetlica.  Zwycięzcom gratulujemy!

Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia to szczególny dzień, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. Nawet nauczanie zdalne nie przeszkodziło uczniom naszej klasy w spotkaniu z Mikołajem, który w tym roku, ze względu na epidemię odwiedził nas podczas lekcji online. Dziękujemy!!!