Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 385 w Warszawie

List psychologa szkolnego do uczniów i rodziców

rozmowaDrodzy Rodzice i Uczniowie,

W związku z obecną sytuacją w kraju, mając na uwadze, że w trudnych dla nas i naszych bliskich chwilach są osoby, które potrzebują z kimś porozmawiać o smutku związanym z tym, że nasze życie zostało ograniczone a pewne możliwości zostały nam odebrane proponuję rozmowę.

Czasami rozmowa o tym co nam dokucza, wyciągniecie tych uczuć i emocji, nazwanie ich pomaga nam kształtować umiejętność radzenia sobie z nimi, ale pomaga też lepiej rozumieć swoje potrzeby i znaczenie sytuacji, w której jesteśmy.

Chciałabym zaproponować wszystkim tym którzy chcieliby z takiej pomocy skorzystać, aby napisały do mnie przez dziennik elektroniczny, wysłali maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub jeśli ktoś potrzebuje kontaktu bardziej osobistego zachęcam do skorzystania ze Skype – moja nazwa to Kasia Wiercioch.

Pamiętajcie!Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu” – Mark Twain. Zapraszam wszystkich do kontaktu ze mną.

Życzę siły i wytrwałości. Katarzyna Wiercioch – psycholog szkolny