Warszawska Akcja „Lato w Mieście" 2020

ulotkaSzanowni Rodzice,

W okresie wakacji warszawscy uczniowie oraz dzieci mieszkające w stolicy będą mieli zapewnioną opiekę oraz zajęcia dostosowane do obecnie panującej sytuacji epidemicznej.

Od 8 czerwca 2020 r. od godz. 12:00 do 14 czerwca 2020 r. do godz. 24:00 trwają zapisy uczestników do Akcji „Lato w mieście” poprzez elektroniczny system zapisów.

Informacje na stronie Biura Edukacji m. st. Warszawy

Elektroniczny system zgłoszeń "Lato w mieście"

W załączonej ulotce znajdują się informacje o feryjnych placówkach edukacyjnych w dzielnicy Wesoła.

W przypadku niekorzystnego rozwoju sytuacji epidemicznej i decyzjami organów państwa lub wystąpienia innych powodów, Miasto Stołeczne Warszawa zastrzega sobie prawo do odstąpienia w części lub w całości organizacji Warszawskiej Akcji "Lato w Mieście” 2020 oraz wprowadzenia nowych zasad.