Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 385 w Warszawie

XXVIII Finał WOŚP - wyniki i podziękowania

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, że podczas 28 finału WOŚP sztab przy SP 385 zebrał 

75 245,48 zł.

  • Dziękujemy Państwu za obecność, niesamowitą hojność  i wspaniałą atmosferę, którą tworzyli Państwo podczas licytacji i występów artystów.
  • Dziękujemy wszystkim uczniom kwestującym z nami ze szkół  SP 171, 173, 353, LO 163 i ich opiekunom oraz innym wolontariuszom współpracującym z naszym sztabem.logo wośp
  • Podziękowania składamy  firmom, które  wspierały naszych wolontariuszy i wszystkim darczyńcom wspierającym aukcję: Cukierni – Piekarni  "Putka", stołówce szkolnej  "Patriotka”, Cukierni Arte Wanilia, ALE pracowni ceramiki pani Agnieszki Leonczuk.
  • Szczególne podziękowania pragniemy złożyć występującym na scenie artystom z Mambo Fitness Club, Soul Connection Gospel Group, Szkole Tańca Artdance, Centrum Aikido Aikikai, dzieciom i wychowawczyniom grup "0" z SP 385 i 353, finalistom szkolnego konkursu: Mam Talent!  i uczniom obsługującym sprzęt nagłaśniający.
  • Wielkie podziękowania kierujemy również do uczniów  i  rodziców, organizujących sztabową kawiarenkę, absolwentów Gim.119, nauczycieli i pracowników SP 385  i LO 163.


Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok,  Sztab WOŚP przy SP 385