Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 385 w Warszawie

CLXIII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie

plakatSzanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie – absolwenci III klas gimnazjum i VIII klas szkoły podstawowej,

 

Zgodnie z Uchwałą Nr IX/168/2019 Rady m.st. Warszawy z dnia 7 marca 2019 r. w dniu 1 września 2019 r. rozpocznie działalność  CLXIII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie z siedzibą w budynku Szkoły Podstawowej nr 385 im. Marszałka J. Piłsudskiego przy ul. Klimatycznej 1.

Zaznaczając, że Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego informujemy, że szkołą, która zostanie wyznaczona jako właściwa do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego do tworzonego liceum będzie SP 385 przy ul Klimatycznej 1.

 

W związku z powyższym zapraszamy zainteresowanych uczniów i ich rodziców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 26 kwietnia 2019 r. (piątek) o godz. 18.30 w auli SP nr 385 mieszczącej się w budynku przy ul. Klimatycznej 1.

Więcej informacji w zakładce Liceum