Szanowni Państwo,

informujemy, że pierwsze zebrania dla rodziców wychowanków i uczniów SP 385 tym roku szkolnym odbędą się:

10 września 2019 r. (wtorek)  godz. 17.30 - klasy "0" - 3,

godz. 18.30 - klasy 4 - 8

Wszystkich rodziców prosimy o obowiązkowe przybycie

Szanowni Rodzice Uczniów CLXIII LO w Warszawie,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie rodziców, które odbędzie się dnia 5 września 2019 r. (wyjątkowo w czwartek) o godzinie 18,30.

Prosimy o wchodzenie do szkoły tzw. „wejściem liceum” czyli od strony hali sportowej.

Porządek zebrania;

• Spotkanie z dyrektorem, wychowawcami i pracownikami ppp w auli
  • Spotkanie rodziców z wychowawcami
  • Spotkanie Rady Rodziców.

Dyrektor i wychowawcy

bell3Rok szkolny  2019/2020 w szkole przy ul. Klimatycznej 1 rozpoczynamy 2 września 2019 r. (poniedziałek) według następującego harmonogramu:

Oddziały przedszkolne i klasy 1-8 Szkoły Podstawowej nr 385

godz. 11.00 - uroczystość w hali sportowej

Po uroczystości w hali - spotkania z wychowawcami w klasach.

Informacje o salach, w których uczniowie spotkają się z wychowawcami oraz listy uczniów nowoutworzonych klas będą wywieszone przy wejściu do hali.

Uczniowie klas 0-III spotykają się z wychowawcami pod wyznaczonymi salami lekcyjnymi o godz.10.45 i wspólnie udają się do hali sportowej.

0a-13, 0b-12, 1a-9, 1b-świetlica(19), 1c-11, 2a-17, 2b-16, 2c-4, 2d-18, 3a-49, 3b-46.

Klasy pierwsze 163 Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie

godz. 12.00 - uroczystość w auli szkolnej

Msza święta w kościele św. Hieronima o godz 8.00

Wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy: chłopcy (biała koszula, czarne lub granatowe spodnie), dziewczęta (biała bluzka koszulowa, czarna lub granatowa spódnica), krawat szkolny.

W związku z rezygnacją pod koniec sierpnia dotychczasowego ajenta stołówki, nastąpiła zmiana ajenta stołówki. Stołówka zostanie uruchomiona po dopełnieniu czynności Sanepidu.

W poniedziałek i wtorek (2 i 3 września) dzieci z oddziałów 0a i 0b muszą mieć zapewnione własne wyżywienie. Od środy otrzymają jedzenie w formie cateringu. Stołówka zacznie wydawać posiłki od 2 tygodnia funkcjonowania szkoły.

SP 385 w Warszawie ogłasza Konkurs na najem lokalu użytkowego - stołówki wraz z usługą organizacji żywienia uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie w roku szkolnym 2019/2020.

Szczegóły na stronie BIP