flaga polski ruchomy obrazek 0001JPilsudskiW tradycji naszej szkoły na stałe zapisało się Święto Szkoły. Z uwagi na postać patrona Marszałka Józefa Piłsudskiego obchodzimy je w przededniu Święta Niepodległości.

8 listopada, w piątek pracujemy według zmienionego planu.

W programie obchodów znajdują się: Sztafeta Niepodległości, uroczystość z okazji Dnia Niepodległośći, wystawa prac plastycznych, debata "Czym jest dla mnie niepodległość?", degustacja (polskie smaki tradycyjne dwudziestolecia międzywojennego), quiz wiedzy, zabawy naszych dziadków (w klasach młodszych). Został przeprowadzony konkurs o postaci patrona szkoły.

Uczniowie przychodzą w strojach galowych.

wpek 2019Z przyjemnością informujemy, że nasza placówka otrzymała 2 miejsce w kategorii szkół podstawowych   Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej

Gratulujemy pani Katarzynie Deptule, która jest twórczynią nagrodzonego projektu "Świat bajek". To wspaniałe wyróżnienie dla SP nr 385 i naszych podopiecznych, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu!

Więcej informacji o PROJEKCIE

wesola filmInformujemy, że CLXIII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie ogłasza Konkurs na Film o Wesołej

WESOŁA NASZYM MIEJSCEM

Założeniem konkursu jest upamiętnienie 50 rocznicy uzyskania praw miejskich przez Wesołą oraz wykorzystanie przez uczestników tego wydarzenia nowoczesnych technologii audio-wizualnych.

Wskazówki dla początkujących i nie tylko!

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w tym konkursie.

Szanowni Państwo,

informujemy, że 15 października 2019 r. (wtorek) w SP 385 jest dzień otwarty, możliwość spotkania z wychowawcami i nauczycielami prowadzącymi przedmioty:

godz. 17.30 - klasy "0" - 3,

godz. 18.30 - klasy 4 - 8.