Jasełka kl. 0A i 0B - 21.12.2017r.

Dnia 21 grudnia dzieci z kl. "0" przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców i zaproszonych gości.

 

Głównym celem uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością.

 

Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też pastuszkowie, królowie oraz dzieci, które przyniosły Dzieciątku dary. Całej tej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek. Po uroczystości w salach czekał na dzieci słodki poczęstunek.

Wychowawczynie