Gala i rozdanie nagród w ramach Dzielnic. Fest. Pios. Obcojęz. - 17.05.2018 r

19 maja 2018 r. odbył się koncert laureatów X Dzielnicowego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wesoła. Podczas gali wystąpili wyróżnieni przez jury uczestnicy tego festiwalu. Laureaci odebrali nagrody ufundowane przez pana Burmistrza. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i cieszyło się zainteresowaniem rodziców i nauczycieli.spiewanie

dyplW programie:

  • Rozdanie nagród,
  • Prezentacja występów uczniów nagrodzonych,
  • Towarzyskie spotkanie utalentowanych uczniów i ich bliskich reprezentujących szkoły z całej dzielnicy Warszawa Wesoła.

Wydarzenie miało również na celu współpracę z innymi szkołami oraz zaangażowanie partnerów zewnętrznych w organizację przedsięwzięć szkolnych.