Uczniowie SP 385 w Warszawie, którzy odnieśli sukcesy w Przedmiotowych Konkursach Kuratoryjnych:

dypl

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

Barbara Seweryn – 3D – fizyka

Wiktoria Stefaniuk – 3D – język niemiecki

Łukasz Wyszomierski  3D - historia, matematyka

Maria Leonczuk – 3D – matematyka

Marcin Kalinowski – 3D – matematyka

Janek Olszewski  – 3E – historia

Justyna Obrępalska  – 3E – geografia

Maja Pobocha – 3E – język angielski

Kamil Wawszczak  – VIII E – matematyka, informatyka

Franciszek Mańka – VI B – informatyka

Hanna Dziubek  – VIII C – język angielski

Jakub Wrona – VIII B – język angielski

Dnia 11 grudnia 2018  r. w Zespół Szkół Niepublicznych im. E. Bułhaka w Warszawie odbył się II etap (międzyszkolny) konkursu "Świąteczne Dyktando Językowe".

Julia Kadej z klasy 3B zajęła III miejsce w drugiej grupie wiekowej. Serdecznie gratulujemy!

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół w Szachach Szybkich 2018 r.

W sobotę 17 listopada 2018 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 385 odbyły się rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Mazowsza Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych w Szachach Szybkich.

Nasi gimnazjaliści wywalczyli II miejsce w kategorii klas gimnazjalnych, a drużyna z SP - XI na 78 drużyn uczestniczących w zawodach! Brawo! . Mistrzostwa miały miejsce w naszej hali sportowej.

Aleksandra Dobrosielska z 0A zajęła II miejsce w Dzielnicowym Konkurs Plastycznym "Słucham, rozumiem, prezentuję", który odbył się 26 października w SP 174.