Uczniowie SP 385 w Warszawie, którzy odnieśli sukcesy w Przedmiotowych Konkursach Kuratoryjnych:

Do etapu wojewódziego zakwalifikowali się:

diploma 152025 640

Dorota Pieńkowska – 7C – informatyka

Grzegorz Kordula – 8A – matematyka

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

Oliwia Modzelewska – 8C – język angielski

Dorota Pieńkowska  – 7C – matematyka, informatyka

Grzegorz Kordula – 8A – matematyka

Filip Dachowski – 8A – historia

Stanisław Rzeczkowski – 8B – matematyka

Do II etapu  olimpiady "Olimpus":

Oliwia Modzelewska – 8C – język angielski

Dnia 11 grudnia 2019  r. w Zespół Szkół Niepublicznych im. E. Bułhaka w Warszawie odbył się II etap (międzyszkolny) konkursu "Świąteczne Dyktando Językowe".

Milena Krysztofik z klasy 7C zajęła I miejsce w swojej grupie wiekowej. Serdecznie gratulujemy!

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół w Szachach Szybkich 2019 r.

16 listopada w naszej szkole odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych w Szachach Szybkich.

Nasza reprezentacja składała się z dwóch drużyn. W pierwszej występowali: K. Uziębło, R. Białczak, K. Komuda oraz A. Jędrzejewska. Uczniowie na 68 grup zajęli 7 miejsce! Druga drużyna stworzona przez Sebastiana Wagnera, Nikodema Wagnera, Grzegorza Kordulę i Marię Polnik zajęła 31 miejsce.

Najlepszym zawodnikiem grającym na trzeciej szachownicy okazał się Grzegorz Kordula, który zajął w tej kategorii I miejsce!

LIII Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019/2020

Drużyna z SP 385 zajęła III miejsce.

Mistrzostwa Dzielnicy Wesoła w szachach w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

23 października 2019 w SP 353 w Mistrzostwach Dzielnicy naszą szkołę reprezentowały dwie czteroosobowe drużyny - z klas młodszych I-VI oraz z klas starszych VII-VIII, nad którymi czuwał p. Gerard Snopek. Drużyna z klas młodszych zasłużenie zajęła I miejsce wśród szkół w Wesołej. Starsza drużyna zajęła II miejsce.