Sukcesy uczniów - konkursy kuratoryjne, dzielnicowe, turnieje - 2018/19

Uczniowie SP 385 w Warszawie, którzy odnieśli sukcesy w Przedmiotowych Konkursach Kuratoryjnych:

Dnia 11 grudnia 2018  r. w Zespół Szkół Niepublicznych im. E. Bułhaka w Warszawie odbył się II etap (międzyszkolny) konkursu "Świąteczne Dyktando Językowe".

Julia Kadej z klasy 3B zajęła III miejsce w drugiej grupie wiekowej. Serdecznie gratulujemy!

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół w Szachach Szybkich 2018 r.

W sobotę 17 listopada 2018 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 385 odbyły się rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Mazowsza Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych w Szachach Szybkich.

Nasi gimnazjaliści wywalczyli II miejsce w kategorii klas gimnazjalnych, a drużyna z SP - XI na 78 drużyn uczestniczących w zawodach! Brawo! . Mistrzostwa miały miejsce w naszej hali sportowej.

Aleksandra Dobrosielska z 0A zajęła II miejsce w Dzielnicowym Konkurs Plastycznym "Słucham, rozumiem, prezentuję", który odbył się 26 października w SP 174.