Ślubowanie klas pierwszych - październik 2017r.

Ślubowanie klas pierwszych, takiej uroczystości na ul. Klimatycznej  jeszcze nie było!

12 października b.r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów dzieci z klas pierwszych. Uroczystość odbyła się w ramach popołudniowych "Klimatycznych czwartków". Bardzo było nam miło gościć klasę III, która uświetniła ten wieczór pięknym występem.

Pierwszoklasiści w obecności dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej szkoły, zasad zachowania i bezpieczeństwa na ulicy.  Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i  mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej.

Pani  Dyrektor Izabela Nowacka dokonała aktu pasowania na uczniów szkoły. Wraz z Panią Dyrektor Małgorzatą Szyszko wręczyły tarcze szkolne, które były prezentem od Rady Rodziców. Dzieci dostały również  kuferek z pomocami dydaktycznymi od rodziców i dyplom od wychowawcy.   Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!
Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

Wychowawcy klas pierwszych - Anna Dudek, Beata Chromik