Odwiedź na Facebooku profil: NASZEJ SZKOŁY oraz WOLONTARIATU

Dostęp do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+ (UONET+)

Rodzicu, aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:

• Podaj swój adres e-mail wychowawcy lub w sekretariacie szkoły.
  • W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:

Wyświetli się powitalna strona systemu.

• Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy (lub w sekretariacie szkoły).
  • Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
  • Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
  • Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
  • Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
  • Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki. Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc.

Jak po raz pierwszy zalogować się do dziennika elektronicznego? (instrukcja – pdf)

11

Jak po raz pierwszy zalogować się do dziennika elektronicznego? (instrukcja – film)

11