Odwiedź na Facebooku profil: NASZEJ SZKOŁY oraz WOLONTARIATU
Odwiedź na Facebooku profil: NASZEJ SZKOŁY oraz WOLONTARIATU

Sukcesy sportowe w latach 2021-2022

Szkoła Podstawowa nr 385 zajęła:

II miejsce w dzielnicy w LV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w kategorii dzieci

II miejsce w dzielnicy w LV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w kategorii młodzież

W dzielnicy młodzież SP 385 zdobyła w następujących zawodach drużynowych: 

I miejsce

Dziewczynki –  piłka siatkowa, lekkoatletyka, mini piłka siatkowa, dwa ognie usportowione

Chłopcy – lekkoatletyka, czwórbój

I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wesoła w Szachach Drużynowych kategoria dzieci – Ania Jędrzejewska 7a, Ksawery Komuda 6a, Adrian Uziębło 5a, Stefan Sienkiewicz 5a

II miejsce – piłka ręczna (dziewczynki), unihokej (chłopcy), biegi przełajowe sztafeta chłopców

III miejsce – piłka ręczna (chłopcy), unihokej (dziewczynki), piłka nożna (chłopcy)

SUKCESY INDYWIDUALNE UCZNIÓW

Sukcesy w turniejach szachowych – Ksawery Komuda 6a

I miejsce w Turnieju Grand Prix Wesoła -grupa A do lat 13, IV miejsce w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów do lat 13, zdobycie III klasy sportowej, zdobycie II kategorii szachowej

ZAWODY DZIELNICOWE

I miejsce w dzielnicowych zawodach lekkoatletycznych, 600m – Aleksander Franczak  7c

I miejsce w dzielnicowych zawodach lekkoatletycznych, skok wzwyż – Justyna Jańczuk 8b

I miejsce w dzielnicowych zawodach lekkoatletycznych, skok wzwyż – Miłosz Niezgoda 8b

I miejsce w dzielnicowych zawodach lekkoatletycznych, 200m – Hanna Obiedzińska  8c

I miejsce w Mistrzostwach dzielnicy Wesoła w badmintonie kategoria dzieci – Anna Jędrzejewska 7a

I miejsce w Mistrzostwach dzielnicy Wesoła w badmintonieIda Bzdęga 8c

I miejsceMistrzostwach dzielnicy Wesoła w badmintonie kategoria dzieci – Kalina Rosik 7b

I miejsce w Mistrzostwach dzielnicy Wesoła w badmintonieHanna Obiedzińska 8c

II miejsce w dzielnicowych zawodach lekkoatletycznych, 200m – Karolina Weyssenhoff  8a

II miejsce w dzielnicowych zawodach lekkoatletycznych, skok wzwyż – Izabela Folentarska 8c

II miejsce w zawodach w badmintonie – Andrzej Nawrot 7b

II miejsce w dzielnicowych zawodach lekkoatletycznych, pchniecie kulą – Oskar Martens 8b

III miejsce w dzielnicowych zawodach lekkoatletycznych, 600m – Alicja Kezik 8c

Skip to content
صور سكس ايراني arabysexy.mobi نيكنى
سكس صفاء ابو السعود hot-hard-porn.com زب كلب
زب صور arabnsex.com كس زبر
نيك الكس والطيز ar.bananocams.com فضائح فنانات العرب
افلام جنسية فرنسية sexsida.org ترامب سكس
قصص نيك البنات teentubeonline.com حاجات سكس
افلام سارة جاى todayaraby.com قضيب منتصب سكس
ينيك امه فى المطبخ trend-arabic.com رجل ينيك زوجته
سكس رعشه ar.apacams.com سكس مصرى ازواج
سكس الام اليابانيه sexoyporno.org قصص سكس مصوره محارم
اغتصاب شواذ yatarab.com كاريكاتير سكس
سكس ايرلندى esarabe.com ولد ينيك
صور بوس سكس arab2love.com سكسى نيك
نيك امهات سمينه bibshe.com صور سكس مرسومة
والد ينيك امه pornolaw.net افلام جيانا مايكلز