Odwiedź na Facebooku profil: NASZEJ SZKOŁY oraz WOLONTARIATU
Odwiedź na Facebooku profil: NASZEJ SZKOŁY oraz WOLONTARIATU

Sukcesy uczniów – konkursy ogólnopolskie, kuratoryjne, dzielnicowe, turnieje – 2019/20

Wyróżnienia Burmistrza Dzielnicy Wesoła:

Najlepszy uczeń lub absolwent szkoły w roku szkol. 2019/20 – Grzegorz Kordula, kl.8A. Kinga Kalińska, kl.8B

Najlepszy sportowiec szkoły w roku szkolnym 2019/20 – Karol Pawlak, kl. 7A

Największy talent artystyczny szkoły w roku szkolnym 2019/20 – Maja Kalinowska, kl. 5A

Wyróżnienie za wybitne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2019/20 – Gabriela Szolc, kl. 5C

 

Wyniki uczniów w olimpiadzie przedmiotowej „Olimpus” z języka angielskiego (dyplomy laureata):

klasa 5 – Ewa Bralewska (10m);

klasa 7 – Krzysztof Kaczor (5m), Wiktoria Rączka (8m), Agata Godlewska (9m), Joanna Bobrowska (9m);

klasa 8 – Natalia Mućka (3m), Filip Dachowski (3m), Stanisław Rzeczkowski (5m), Aleksandra Kowalska (5m).

 

Konkurs „KANGUR” matematyczny  – bardzo dobry wynik w kategorii kadet uzyskali: Wiktoria Rączka, kl. 7A oraz Adam Smieszkoł, kl.  7A.

 

Lidia Sidorowska, kl. 3B zdobyła I miejsce w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kaligram zorganizowanego przez Polsko-Francuską Niepubliczną Szkołę „La Fontaine” w kategorii prac 1-3.

 

Uczniowie SP 385 w Warszawie, którzy odnieśli sukcesy w Przedmiotowych Konkursach Kuratoryjnych.

Finalistą Konkursu Przedmiotowego z matematyki został: Grzegorz Kordula – 8A.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Dorota Pieńkowska – 7C – informatyka, Grzegorz Kordula – 8A – matematyka.

Do II etapu  olimpiady „Olimpus”: Oliwia Modzelewska – 8C – język angielski.

 

Dnia 11 grudnia 2019  r. w Zespół Szkół Niepublicznych im. E. Bułhaka w Warszawie odbył się II etap (międzyszkolny) konkursu „Świąteczne Dyktando JęzykoweMilena Krysztofik z klasy 7C zajęła I miejsce w swojej grupie wiekowej.

 

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół w Szachach Szybkich 2019 r.

16 listopada w naszej szkole odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych w Szachach Szybkich.

Nasza reprezentacja składała się z dwóch drużyn. W pierwszej występowali: K. Uziębło, R. Białczak, K. Komuda oraz A. Jędrzejewska. Uczniowie na 68 grup zajęli 7 miejsce! Druga drużyna stworzona przez Sebastiana Wagnera, Nikodema Wagnera, Grzegorza Kordulę i Marię Polnik zajęła 31 miejsce.

Najlepszym zawodnikiem grającym na trzeciej szachownicy okazał się Grzegorz Kordula, który zajął w tej kategorii I miejsce!

Skip to content
صور سكس ايراني arabysexy.mobi نيكنى
سكس صفاء ابو السعود hot-hard-porn.com زب كلب
زب صور arabnsex.com كس زبر
نيك الكس والطيز ar.bananocams.com فضائح فنانات العرب
افلام جنسية فرنسية sexsida.org ترامب سكس
قصص نيك البنات teentubeonline.com حاجات سكس
افلام سارة جاى todayaraby.com قضيب منتصب سكس
ينيك امه فى المطبخ trend-arabic.com رجل ينيك زوجته
سكس رعشه ar.apacams.com سكس مصرى ازواج
سكس الام اليابانيه sexoyporno.org قصص سكس مصوره محارم
اغتصاب شواذ yatarab.com كاريكاتير سكس
سكس ايرلندى esarabe.com ولد ينيك
صور بوس سكس arab2love.com سكسى نيك
نيك امهات سمينه bibshe.com صور سكس مرسومة
والد ينيك امه pornolaw.net افلام جيانا مايكلز