21.06.2018 r. odbyło się UROCZYSTE SPOTKANIE POŻEGNALNE UCZNIÓW kl. III gimnazjalnych z rodzicami i nauczycielami.

W programie m.in.

• Prezentacja autorskich fotografii uczniów ukazujących ważne wydarzenia z życia poszczególnych klas,
  • Prezentacja talentów naszych absolwentów,
  • Wręczanie nagród,
  • Posumowanie pracy edukacyjno-wychowawczej.

22 czerwca 2018 r., w ramach „Klimatycznych Czwartków” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Na zaproszenie uczniów klasy 1b licznie przybyli najważniejsi goście - mamusie i tatusiowie.

Na tle pięknej dekoracji dzieci dziękowały za miłość, troskę, opiekę. Recytowały pełne czułości wiersze, śpiewały wzruszające piosenki, do których tańczyły. Zebrani goście z uśmiechem na twarzy, z wielką dumą, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Na koniec wszyscy uczniowie złożyli życzenia i wręczyli własnoręcznie wykonane obrazki w ramce oraz zaprosili rodziców na przygotowany poczęstunek.

Po krótkim odpoczynku dzieci wraz z Panią Małgosią udały się na salę widowiskową, by zaprezentować rodzicom swoje umiejętności aktorskie. W ramach zajęć świetlicowych uczniowie przygotowali krótki, szalony występ pt.: ”Bal w zoo”.

Było bardzo miło, sympatycznie i co najważniejsze…… rodzinnieeee!!!